Fotogaléria| Certifikatý| Registrácia| Obchodné podmienky| Kontakt
Prihlasenie
Meno:
Heslo:

Nákupný košík
eur
Kategórie
- Stolné počítače
- Notebooky a ultrabooky
- Tablety a čítačky
- Telefóny, hodinky a navigácie
- Pokladničné sys.,Terminaly
- Satelitná technika
- Servery
- Skrinky a zdroje
- Základné dosky
- Procesory
- Pamäte
- Grafické karty, strižne a TV tunery
- Pevné disky a radiče
- Mechaniky
- Prenosné pamäte a čítačky
- Multimédia, audio
- Klávesnice, myši, ovládače
- Monitory
- LCD-TV, Plasma-TV
- Projektory a prezentačná technika
- Tlačiarne, multifunkné zariadenia
- Dohľadové systémy
- Skenery
- Software
- Diskové polia, NAS
- Záložné zdroje
- Sieťové prvky aktívne
- Sieťové prvky pasívne
- Sieťové prvky bezdrôtové
- Zálohovanie dát
- Spotrebný materiál
- Kancelárska technika a médiá
- Foto-video
- Herné konzoly
- Spotrebná elektronika
- Elektro a osvetlenie
- Káble, prepínače
O spoločnosti| Obchodné podmienky| Kontakt
Batérie Hľadaj
Kategória: Sieťové prvky aktívne > Optické komponenty > 

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver


Stav:
Kód: 102534
Záruka: 12 mesiace
Výrobca: HP Enterprise
Kod vyrobcu: JD118B
Dostupnosť: nie je skladom

Cena bez DPH:  182.49 €
Cena s DPH:  218.99 €

Objednať: pridaj do košíka

Popis:
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B)

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber.

Ports:
1 LC 1000BASE-SX port

Connectivity:
Connector type: LC
Wavelength: 850 nm

Electrical characteristics:
Power consumption typical: 0.8 W
Power consumption maximum: 1.0 W

Maximum distance:
FDDI Grade distance = 220m
OM1 = 275m
OM2 = 500m
OM3 = Not Specified by standard

Cable length: up to 550m

Fiber type: Multi Mode

Compatible products:
• HP 3100 EI Switch Series
• HP MSR20 Series
• HP MSR20-1x Series
• HP MSR30 Series
• HP 6600 Router Series
• HP 8800 Router Series
• HP MSR50 Series
• HP 9500 Switch Series
• HP 3600 EI Switch Series
• HP 3600 SI Switch Series
• HP 3610 Switch Series
• HP 5120 EI Switch Series
• HP 5120 SI Switch Series
• HP 5500 EI Switch Series
• HP 5500 SI Switch Series
• HP 4500 Switch Series
• HP 4800G Switch Series
• HP 5500 Switch Series
• HP 5500G Switch Series
• HP WX3000 Wireless Switch Series
• HP 1910 Switch Series
• HP 5810-48G Switch
• HP WX5000 Access Controller Series
• HP 4200G Switch Series
• HP 10500 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 7500 Switch Series
• HP 12500 Switch Series
• HP 5800 Switch Series
• HP 5820 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 12500 Switch Series



© 2005 - 2015 FESI comp, s.r.o.