Fotogaléria| Certifikatý| Registrácia| Obchodné podmienky| Kontakt
Prihlasenie
Meno:
Heslo:

Nákupný košík
eur
Kategórie
- Stolné počítače
- Notebooky a ultrabooky
- Tablety a čítačky
- Telefóny, hodinky a navigácie
- Pokladničné sys.,Terminaly
- Satelitná technika
- Servery
- Skrinky a zdroje
- Základné dosky
- Procesory
- Pamäte
- Grafické karty, strižne a TV tunery
- Pevné disky a radiče
- Mechaniky
- Prenosné pamäte a čítačky
- Multimédia, audio
- Klávesnice, myši, ovládače
- Monitory
- LCD-TV, Plasma-TV
- Projektory a prezentačná technika
- Tlačiarne, multifunkné zariadenia
- Dohľadové systémy
- Skenery
- Software
- Diskové polia, NAS
- Záložné zdroje
- Sieťové prvky aktívne
- Sieťové prvky pasívne
- Sieťové prvky bezdrôtové
- Zálohovanie dát
- Spotrebný materiál
- Kancelárska technika a médiá
- Foto-video
- Herné konzoly
- Spotrebná elektronika
- Elektro a osvetlenie
- Káble, prepínače
O spoločnosti| Obchodné podmienky| Kontakt
Batérie Hľadaj
Kategória: Sieťové prvky aktívne > Optické komponenty > 
Filtre
Vyrobca: A-LINK (58) , ALLIED TELESIS (38) , CISCO (32) , D-LINK (12) , HP Enterprise (34) , MIKROTIK (11) , NETGEAR (21) , NETRIX (16) ,OEM (37) , SIGNAMAX (14) , TP-LINK (20) , UBIQUITI NETWORKS (24) , ZYXEL (19) ,
Skladom: NIE | ANO
Počet nájdených tovarov: 16 , Zobrazujem: (1 - 16) << Späť | 1 | Ďalšie >>
Rozšiřující modul 1000Base-SX s LC konektorem určený pro kompatibilní gigabitové zařízení jako např. L3 switche. Instalace probíhá zasunutím do SFP slotu. Modul poskytne rozšíření stávající sítě o optickou konektivitu na vzdálenost až 550 metrů při využití 50 mikronového optického kabelu. Parametry a specifikace: Protokol datového spoje: Gigabit Ethernet Rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s
Cena: 63.64 EUR  ks pridaj do košíka
Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cena: 63.64 EUR  ks pridaj do košíka
Cisco 1000BASE-SX GBIC The Cisco 1000BASE-SX GBIC (WS-G5484) operates on legacy multimode fiber (MMF) optic link spans up to 1815 feet (550 m) and on laser-optimized multimode fiber (OM3) optic link spans up to 3281 feet (1 km). odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet09186a008014cb5e.html
Cena: 69.41 EUR  ks pridaj do košíka
NOVATRON GLC-LH-SM/PN00222 Product Features *Up to 1.25Gb/s data links *Duplex LC connector *1310nm Fabry-Perot Laser Sender *Up to 10km on 9/125µm Single-mode Fiber *Single +3.3V Power Supply *Compliant with Specifications for IEEE802.3Z *Operating Case Temperature 0°C to 70°C Applications *1.25Gb/s Gigabit Ethernet *1.0625Gb/s Fiber Channel
Cena: 83.86 EUR  ks pridaj do košíka
Cena: 83.86 EUR  ks pridaj do košíka
The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible. Using 4700MHz*km MMF (OM4), up to 400m link lengths are possible.
Cena: 83.86 EUR  ks pridaj do košíka
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1000BASE-LX/LH long-wavelength; with DOM
Cena: 83.86 EUR  ks pridaj do košíka
Cena: 104.09 EUR  ks pridaj do košíka
100BASE-LX SFP for FE port 100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 10 km over SMF[2] odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/td/docs/interfaces_modules/transceiver_modules/compatibility/matrix/100MB_Tx_Matrix.html
Cena: 112.74 EUR  ks pridaj do košíka
100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 2 km over MMF odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/td/docs/interfaces_modules/transceiver_modules/compatibility/matrix/100MB_Tx_Matrix.html
Cena: 112.74 EUR  ks pridaj do košíka
1 x LC Duplex Connector 100Base-FX SFP transceiver module
Cena: 166.2 EUR  ks pridaj do košíka
Moduly Cisco 10GBASE SFP + vám nabízejí širokou škálu možností připojení 10 Gigabit Ethernet pro datová centra, podnikové kabelové skříně a poskytovatele služeb. Zařízení nabízí připojení při následujících rychlostech dat: 100M / 1G / 10Gbps. Má tvarový faktor SFP + a rozhraní RJ-45, takže kabely CAT5e / CAT6A / CAT7 lze použít k připojení ke koncovým bodům se zabudovanými porty 10GBASE-T. Jsou vhodné pro vzdálenosti až 30 metrů a nabízej
Cena: 238.44 EUR  ks pridaj do košíka
X2-10GB-SR 10GBASE 10 Gigabit Genuine Transceiver Support 10GBASE Ethernet
Cena: 358.37 EUR  ks pridaj do košíka
DOPREDAJ Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for MMF and SMF
Cena: 358.37 EUR  ks pridaj do košíka
Cisco Original X2 Transceiver Module 10GBASE-LR Form-factor:X2
Cena: 715.24 EUR  ks pridaj do košíka
Cisco 10GBASE-ER X2 Module for SMF odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/10-gigabit-modules/product_data_sheet0900aecd801f92aa.html
Cena: 1661.57 EUR  ks pridaj do košíka
Počet nájdených tovarov: 16 , Zobrazujem: (1 - 16) << Späť | 1 | Ďalšie >>
© 2005 - 2015 FESI comp, s.r.o.