Fotogaléria| Certifikatý| Registrácia| Obchodné podmienky| Kontakt
Prihlasenie
Meno:
Heslo:

Nákupný košík
eur
Kategórie
- Stolné počítače
- Notebooky a ultrabooky
- Tablety a čítačky
- Telefóny, hodinky a navigácie
- Pokladničné sys.,Terminaly
- Satelitná technika
- Servery
- Skrinky a zdroje
- Základné dosky
- Procesory
- Pamäte
- Grafické karty, strižne a TV tunery
- Pevné disky a radiče
- Mechaniky
- Prenosné pamäte a čítačky
- Multimédia, audio
- Klávesnice, myši, ovládače
- Monitory
- LCD-TV, Plasma-TV
- Projektory a prezentačná technika
- Tlačiarne, multifunkné zariadenia
- Dohľadové systémy
- Skenery
- Software
- Diskové polia, NAS
- Záložné zdroje
- Sieťové prvky aktívne
- Sieťové prvky pasívne
- Sieťové prvky bezdrôtové
- Zálohovanie dát
- Spotrebný materiál
- Kancelárska technika a médiá
- Foto-video
- Herné konzoly
- Spotrebná elektronika
- Elektro a osvetlenie
- Káble, prepínače
O spoločnosti| Obchodné podmienky| Kontakt
Batérie Hľadaj
Kategória: Sieťové prvky aktívne > Optické komponenty > 
Filtre
Vyrobca: A-LINK (58) , ALLIED TELESIS (38) ,CISCO (32) , D-LINK (12) , HP Enterprise (34) , MIKROTIK (11) , NETGEAR (21) , NETRIX (16) , OEM (37) , SIGNAMAX (14) , TP-LINK (20) , UBIQUITI NETWORKS (24) , ZYXEL (19) ,
Skladom: NIE | ANO
Počet nájdených tovarov: 38 , Zobrazujem: (1 - 30) << Späť | 1 2 | Ďalšie >>
AT-SP10SR-NCBP1NetCover Basic Plus, One Year Support Package, including advanced replacement
Cena: 22.33 EUR  ks pridaj do košíka
Allied Telesis servis 1 rok AT-SP10LR-NCB1
Cena: 49.14 EUR  ks pridaj do košíka
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními
Cena: 85.87 EUR  ks pridaj do košíka
AT-SP10LR-NCBP1NetCover Basic Plus, One Year Support Package, including advanced replacement
Cena: 86.35 EUR  ks pridaj do košíka
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními
Cena: 124.57 EUR  ks pridaj do košíka
  350466 - Allied Telesis AT-SPFX/2
skladom do 2 dni. (1ks)
Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP - 1 LC 100Base-FX Network - For Data Networking, Optical Network - Optical FiberMulti-mode - Fast Ethernet - 100Base-FX - 100 Mbit/s - Hot-swappable
Cena: 124.57 EUR  ks pridaj do košíka
Allied Telesis AT-SPLX10-NCBP3 NetCover Basic Plus, Three Year Support Package, including advanced replacement
Cena: 135.48 EUR  ks pridaj do košíka
AT-XPSR-NCBP1
Cena: 142.92 EUR  ks pridaj do košíka
AT-SPFXBD-LC-13 100BaseFX, TX=1310nm, Single-mode BiDi fibre SFP
Cena: 144.36 EUR  ks pridaj do košíka
AT-SPFXBD-LC-15 100BaseFX, TX=1510nm, Single-mode BiDi fibre SFP odkaz na stránky výrobce: https://www.alliedtelesis.com/documents/datasheet-spfx-series
Cena: 144.36 EUR  ks pridaj do košíka
  387352 - Allied Telesis SPLX10A
skladom do 2 dni. (20ks)
SPLX10a 1000LX (LC) single-mode, 10km The SPLX10a offers a long-haul option to extend your network up to 10km.
Cena: 145.03 EUR  ks pridaj do košíka
AT-SPTX-90 SFP Pluggable Module, 10/100/1000TX, 100m, RJ45 conn. (0 to 70°C)
Cena: 148.92 EUR  ks pridaj do košíka
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními
Cena: 152.56 EUR  ks pridaj do košíka
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními
Cena: 157.31 EUR  ks pridaj do košíka
AT-SP10TW1SFP+ Direct attach cable, Twinax, 1m (0 to70#C) odkaz na stránky výrobce: https://www.alliedtelesis.com/products/transceivers/sp10tw1
Cena: 177 EUR  ks pridaj do košíka
AT-XPLR-NCB1
Cena: 178.66 EUR  ks pridaj do košíka
SFP Pluggable Optical Module, 1000BX, 10km, Single mode, Single fiber [Tx=1310,Rx=1490], LC conn. (0 to 70°C)
Cena: 189.12 EUR  ks pridaj do košíka
SFP Pluggable Optical Module, 1000BX, 10km, Single mode, Single fiber [Tx=1490,Rx=1310], LC conn. (0 to 70°C)
Cena: 189.12 EUR  ks pridaj do košíka
AT-G8SX-01 1000SX GBIC, 550m The AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-G8SX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a GBIC port Features * Compact Size * Flexible architecture * Plug-and-play ease of use * Self-locking mechanism GBIC optický modul 1000BaseSX (MM vlákno, SC konektory), dosah 300m (62,5/125 m) nebo 550m (50/125 m). Modul určen pro 8024GB, 8326GB a 9410GB. Společnost All
Cena: 190.61 EUR  ks pridaj do košíka
Allied Telesis 3m SFP+ AT-SP10TW3 Twinax direct attach cable (3 m) SPECIFICATIONS Environmental * Operating temperature: 0°C to 70°C * Storage temperature: -40°C to 85°C Relative humidity * 0 to 85% non-condensing Power * Consumption: <1W
Cena: 215.87 EUR  ks pridaj do košíka
AT-SP10SR850nm 10G SFP+ - Hot Swappable, 300M using High bandwidth MMF K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis. SPECIFICATIONS TECHNICAL SPECIFICATIONS Media type • MMF Wavelength • 850nm Maximum data rate • 10.3Gbps Distance • 300m Digital diagnostics • Yes Transmit power (min) • -5dBm Transmit power (max) • -1.8dBm Receive sensitivity (min) • -30dBm Receive sensitivity (max) • -11.1dBm Fiber co
Cena: 215.92 EUR  ks pridaj do košíka
Allied Telesis servis 3 rok AT-SP10LR-NCBP3 NetCover Basic Plus, Three Year Support Package, including advanced replacement
Cena: 220.33 EUR  ks pridaj do košíka
AT-QSFP1CUQuad SFP+ (QSFP+) Direct attach cable, Twinax, 1m (0 to 70°C) odkaz na stránky výrobce: https://www.alliedtelesis.com/sites/default/files/qsfp_series_revb.pdf
Cena: 228.67 EUR  ks pridaj do košíka
Allied Telesis 7m SFP+ AT-SP10TW7 Twinax direct attach cable (7 m) SPECIFICATIONS Environmental * Operating temperature: 0°C to 70°C * Storage temperature: -40°C to 85°C Relative humidity * 0 to 85% non-condensing Power * Consumption: <1W
Cena: 242.11 EUR  ks pridaj do košíka
AT-XEM-12S-NCB1 NetCover Basic, One Year Support Package
Cena: 259.03 EUR  ks pridaj do košíka
CM302 Converteon™ Fast Ethernet to Fiber Managed Media and Rate Line Card This media and rate conversion line card features 10/100TX to 100FX (SC) conversion supporting a distance of up to 2km. It is compatible with the CV1000, CV1203 or CV5001 Chassis. odkaz na stránky výrobce: https://www.alliedtelesis.com/products/media-converters/cm302
Cena: 279.61 EUR  ks pridaj do košíka
AT-XPLR-NCBP1 NetCover Basic Plus, One Year Support Package, including advanced replacement
Cena: 285.84 EUR  ks pridaj do košíka
CM3K0S Converteon™ Gigabit Ethernet to SFP Managed Media and Rate Line Card This media and rate conversion line card features 10/100/1000T to 100/1000X (SFP) and supports a distance of 2km. It is compatible with the CV1000, CV1203 or CV5001 Chassis. odkaz na stránky výrobce: https://www.alliedtelesis.com/products/media-converters/cm3k0s
Cena: 340.78 EUR  ks pridaj do košíka
AT-XEM-12S-NCBP1
Cena: 415.36 EUR  ks pridaj do košíka
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními
Cena: 488.34 EUR  ks pridaj do košíka
Počet nájdených tovarov: 38 , Zobrazujem: (1 - 30) << Späť | 1 2 | Ďalšie >>
© 2005 - 2015 FESI comp, s.r.o.